ribbon

تور اوکراین،تور کیف

 ویزای اوکراین،دعوتنامه تجاری اکراین،ترانسفر فرودگاهی،رزرو هتل ,راهنمای فارسی زبان  

 

ادامه مطلب 

ribbon

تحصیل در اوکراین

پذیرش تحصیلی رایگان از دانشگاههای اوکراین،ویزای دانشجویی،خدمات و حمایت به دانشجو در زمان تحصیل .

ادامه مطلب 

ribbon

 

واردات و صادرات

 خرید و فروش کالا،خرما،شکر، روغن مایع,گندم,جو, ارزن , آرد, خردل, ذرت 

 

ادامه مطلب

ribbon

 

خدمات حقوقی در اوکراین

 

ثبت شرکت در اوکراین ،وکالتنامه محضری ،اقامت دائم اوکراین،ویزای تجاری دعاوی حقوقی توسط وکیل پایه یک 

ادامه مطلب

 

اوکراین دارای شهرهای بسیار زیبا با قدمت تاریخیست و شهر  کیف پایتخت  و پر جمعیت ترین شهر اوکراین است و در نقشه در قسمت شمالی میباشد که رودخانه دنیپرو این شهر را به دو قسمت تقسیم کرده است ، کیف قلب صنعتی، علمی و آموزشی اروپای شرقی میباشد ،نام کیف از کی، یکی از چهار بنیانگذار افسانه ای این شهر بر گرفته و  این شهر از نظر تاریخی با قدمت ترین شهر اروپای شرقیست و تاریخچه رسمی آن به قرن پنجم میلادی برمیگردد. آب و هوای کیف مرطوب و گرمای تابستان را در ژوئن، ژوئیه و اوت، و برف زمستانی را در دسامبر، ژانویه و فوریه میتوانید در اوکراین میتوانید احساس کنید .در اوکراین دانشگاهها و مراکز علمی معتبر ، آب و هوای خوب با  هزینه مناسبی وجود  دارد که امکان ادامه تحصیل در اکراین را برای شما  فراهم میکند و به همین دلیل یکی از کشورهای مناسب جهت انتخاب اقامت در اوکراین  و تحصیل در اوکراین میباشد .

 

میدان استقلال:

یکی از بزرگترین و مطرح ترین  میدان اکراین میدان استقلال است که از نظر معماری بسیار زیبا و قدمی است و به قرن هجدهم میلادی باز میگردد ، در روزهای تعطیل محل مناسبی برای تفریح و تجمع توریستها میباشد ، اگر شما تور اوکراین را انتخاب نموده اید حتما" از این میدان بازدید کنید .

 

 

 

پارک ملی شهر اومان :

در ۱۲۰ کیلومتری شهر کیف شهری بنام اومان  قرار دارد که در قلب خود یک پارک بسیار زیبا را جای داده است ، زیبایی این پارک استثنایی است و موجب جذب توریستهای فراوانی از اقصا نقاط  جهان گردیده است . 

 

 

 

Welcome on an official site of SOFIYIVKA - the National dendrological park of Ukraine, without exaggeration of one of most beautiful places, created by human hand.

You can find out about a history of the establishment, construction and development of park for more than 200-year's term, to pass with the authors of the site on its alleys, to admire perfect landscape

 

 

 

 

 

 

 

 

 

(میانگین آراء 0 on مجموع آراء)

اخبار سایت